Открытый урок на тему My best friend. (5 класс)

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Қысқа мерзімді жоспарлау 13 Пән мұғалімі: Байсенгирова А



Күні: 15. 10.15


Пәні: Ағылшын тілі

Сынып: 5 ә б

Сабақтың тақырыбы

My best friend. Менің жан досым.

Сабақтың мақсаты

Оқушыларға бір-біріне отбасы, достары туралы айтқызып үйрету. Оқушылардың есту, тыңдау және ағылшын пәніне қызығушылығын арттыру

Оқытудың нәтижелері

Ағылшын әріптері мен дыбыстардың дұрыс айтылуын, ауызша әңгімелесу дағдысын дамыту.

Негізгі дерек-көздер

Бағалау парақшасы, плакат, маркер,

Модульдің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.

Сабақтың барысы


Топқа бөлу


2 топқа «смайлингтер » арқылы бөлінеді


Кеспе материалдары

2 минут

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Қатысушылар шеңбер құра отырады. Ортада сиқырлы қобдиша тұрады. Сыйлықтар – қағазға жазылған адамгершілік қасиеттер.Мысалы:ПЫСЫҚ,

ЕТІ ТІРІ, ЖАРҚЫН ЖҮЗДІ, САЛМАҚТЫ, СЕНГІШ.


Жаттығу шарты: Қобдишадан әр қатысушы кезекпен бір сыйлықты таңдап алып, ішінде жазылған сөзді лайықты деп санаған адамға сыйлайды. Сыйлықтар үлестірілгеннен кейін, шеңбер бойынша өзінің сыйлығын айтады



5 минут

«Миға шабуыл» әдісімен үй тапсырмасын тексеру. Ex.15 p58



Есепті ағылшын тілінде жазып шығарады.

Сыныптасын критериалды бағалау.

формативті бағалау.

Бағалау парақшасы

Жаңа сабақтың таныстырылымы

15 минут

Жаңа тақырыпқа сәйкес « сөздерді дұрыс орналастыр » Ex 1 p 58 бұл тапсырмада керекті сөздерді орнына қояды.



Бұл жаттығуды оқушылар керекті сөздерді орнына қойып жазады.



Сыныптасын критериалды бағалау.

формативті бағалау.

Бағалау парақшасы,

Жаңа сабақты қолдану

7 минут

«Инсерт» әдісі.

Ex 3. p 59 мәтінді аударады. Екі топ оқып аударады. Жаңа сөздер

Always 100% Әрқашан
Usually 99-90% Әдетте
Often 90-50% Жиі
Sometimes 50-25% Кейде
Seldom 25-10% Сирек
Rarely 10-1% Өте сирек
Never 0% Ешқашан

Білемін, мен үшін түсініксіз, мен үшін жаңа ақпарат деген сұрақтарға жауап береді жазбаша түрде.

Сыныптасын критериалды бағалау.

формативті бағалау.

Бағалау парақшасы

Жаңа сабақты қорытындылау


7минут

Ex 4. p 59 «Кестемен жұмыс» әдісі.

Complete the table for the Present Simple.

Ex 5. p 59

Осы жаттығудағы сөздерді мәтіннен табады.

Оқып аударады. Сандарды 100-ге дейін санауды үйренеді.

Сыныптасын критериалды бағалау.

формативті бағалау.

Бағалау парақшасы плакат, маркер.

4 минут

Бағалау. Сыныптасын критериалды бағалату.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалайды. смайлингтер түрлерімен формативті бағалау

Сыныптасын критериалды бағалау. формативті бағалау.

Бағалау парақшасы

2 минут

Рефлексия

[pic]





[pic]

[pic]



Күнделікке жазып алады.




Түсіндім






Жартылай түсіндім






Түсінбедім

Рефлексия плакаты,

Рефлексия парағы, бес саусақ






1 минут

Үйге тапсырма беру.

Ex 8 p 60

Күнделікке жазып алады.


Күнделік